UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Про компанію

Про компанію

НАШІ ПРИНЦИПИ

Публічність сприймається багатьма людьми як «божий дар». Не даремно в буквальному перекладі на давньогрецьку це звучить як «харизма» (χάρισμα). Під цим словом найчастіше розуміється наявність у публічної особи рис винятковості, надприродності. Однак для досягнення успіху необхідно не тільки володіти цими якостями, але й сповна реалізувати їх.

Ми в компанії Berta Communications переконані, що справжній PR існує для того, щоб підкреслити і акцентувати найкращі властивості наших клієнтів. У PR не існує і не може існувати універсальних рішень, здатних задовольнити потреби торгової марки, політика чи зірки шоу-бізнесу. Тому ефективний PR повинен бути не тільки стратегічним, тобто мати чіткі цілі і часові рамки, але і персональним. Такий PR розробляється спільно з клієнтом, і завжди носить унікальний характер, як за вибором каналів комунікації, так і інструментів просування.

Стати відомим і цікавим для медіа, отримувати щомісяця десятки запрошень на інтерв'ю від преси і телебачення, вирішити проблеми із несумлінним піаром або отримати квиток у владу. Це не просто цілі. Це стратегічний план, згідно з яким ми проведемо вас до успіху. Вимагайте неможливого!

Щиро,
Berta Communications

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2